71 316 19 84

601 833 665

sprzedaz@eurosen.pl

Łóżka i stelaże

Witamy w świecie relaksującego snu..

Łóżka i stelaże

Wszystko o spaniu  

Nasza firma stała się w ostatnich dziesięcioleciach najbardziej znaczącym producentem materacy i łóżek tapicerowanych w Europie. Wszystkie nasze produkty produkowane są w czterech fabrykach w Niemczech: materace żelowe, materace piankowe, materace z pianki viskoelastycznej, z zimnej pianki i materace sprężynowe. Oprócz tego łóżka tapicerowane, typu futon i boxspring na każdą kieszeń i każdy gust. Kolekcję materacy i łóżek uzupełnia obszerny asortyment artykułów pikowanych, poduszek i wyposażenia. Ponadto na potrzeby handlu branżowego w dziedzinach medycyny, hotelarstwa, karawaningu i przemysłu stoczniowego (budowy okrętów), specjalne typy materacy stosownie do wymogów.

W naszym laboratorium stale pracujemy nad rozszerzeniem istniejącego asortymentu jak i nad nowymi technologiami. W bieżących testach kontrolowane są właściwości leżenia, wytrzymałość, wskaźnik deformacji i elastyczność punktowa.

Cały łańcuch produkcyjny jest w naszych rękach, kupujemy tylko surowce. Z uwagi na własną produkcję możemy zagwarantować wysoki poziom jakości i znakomity stosunek ceny do wyprodukowanego produktu. Jakość jako wyraz doświadczenia i innowacji – i to od ponad 80 lat - wielokrotnie potwierdzana i nagradzana przez przodujące instytucje takie jak: Stiftung Warentest (Fundacja zajmująca się kontrolą jakości towaru i usług), Ökotest (test ekologiczny) jak i Blauer Engel (certyfikat ekologiczny).